We wtorek 8 stycznia w restauracji Maestria w Warszawie program „Co za Tydzień” obchodził swoje siódme urodziny. W kameralnym gronie wzniesiono toast ulubionym trunkiem Celebrities – szampanem Mo?t & Chandon.

Aby uczcić urodzinowe nagranie tego znanego i lubianego przez widzów programu, jego gospodarz Olivier Janiak zaprosił wiele znakomitych osobistości. Wśród zaproszonych gwiazd pojawili się m.in. Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Edyta Jungowska,  Marek Włodarczyk, Dodaprojektanci Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Reni Jusis, Tomasz Jacyków, Edyta Herbuś, Robert Kochanek,  Jakub Wesołowski. To szczególne wydarzenie uczczono tortem i szampanem Mo?t & Chandon. Klimatyczne wnętrze  restauracji Maestria oraz złote bąbelki zmysłowego trunku stworzyły prawdziwie niepowtarzalny i uroczysty nastrój.

Na imprezie nie zabrakło także wiernych widzów, którzy równie chętnie co gwiazdy dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat programu. Gdy na sali pojawił się tort, goście uroczyście odśpiewali „Sto Lat”. Miła zabawa i szampański nastrój towarzyszyły uczestnikom urodzin przez cały wieczór.