Nowy Jork przeżywa swoisty renesans. Miasto podniosło się po traumie 11 września. Rozkwita biznes i sztuka. Pojawiają się kolejne inwestycje. Nową ikoną "Wielkiego Jabłka" stanie się 53W53. To wieżowiec zlokalizowany w pobliżu modnej Fifth Avenue. Autorem projektu jest sam Jean Nouvel. Z designerskiego budynku roztacza się widok na Chrysler Building, ikonę stylu Art Deco.

53W53 jest wysoki na 320 metrów. Obiekt przeznaczono na luksusowe apartamenty. Wybieramy spośród 139 mieszkań. Wnętrza dostosowano do indywidualnych potrzeb wyrafinowanej klienteli.

Pozycją obowiązkową jest concierge dla każdego z nowych właścicieli. W budynku nie zabrakło tak oczywistych elementów jak designerski basen, centrum wellness z siłownią czy pijalnia win.

Mieszkańcy nie muszą się martwić o wyprowadzanie zwierząt czy klub dla dzieci. Koszt najtańszego lokum to 3 miliony USD. Oryginalna bryła drapacza chmur przypomina kształtem stożek. Ukończenie najmodniejszego apartamentowca Nowego Jorku jest planowane na 2018 rok. Jeżeli nie jesteście ofiarami spekulacji na Franku i planujecie dobrze zainwestować, pojawia się szansa. Mieszkania, które są warte swojej ceny.