Samsara 5 to designerski dom, który ulokowano na wyspie Phuket. Otwarta przestrzeń, najwyższej jakości materiały, designerskie elementy i wspaniałe otoczenie czynią Samsara 5 obiektem marzeń.

Co ciekawe, znacznie niższe koszty życia i ceny nieruchomości każą nam, Polakom, poważnie zastanowić się nad tym, czy nie warto spakować walizek i inwestować w Azji. Zwłaszcza ci z nas, którzy mają możliwość telepracy i nie są przywiązani do określonego miejsca powinni poważnie rozważyć tę opcję. Być może presja związana z wyjazdem części reprezentantów klasy średniej wymusi na tzw. politykach, czy raczej człekopodobnych post-politykach jakiekolwiek działania.

Zależy nam na modernizacji Polski, ale większość z nas nie ma już ochoty na płacenie coraz wyższych podatków i utrzymywanie tak słabego Państwa. Zwłaszcza, że obok nas na Litwie, w Czechach czy w Estonii można żyć taniej i zarabiać więcej.

Zakup domu w Tajlandii łączy się z pewnym ryzykiem. Musimy jednak pamiętać, że to dość stabilna, pomimo demokratycznych, czasem dość brutalnych protestów, ale jednak Monarchia oświecona.

Póki co zachęcamy do podziwiania zdjęć poniżej i poważnego przemyślenia dalszych życiowych kroków. W co inwestować i z jakim modelem życia i miejscem wiązać życie.