Chris Kippenberger, założyciel niemieckiej agencji kreatywnej studio Kippenberger wystawił na sprzedaż swój słynny apartament.  Mieszkanie charakteryzuje otwarta przestrzeń pracy z przestronnym tarasem, z którego roztacza się widok na malowniczą okolicę.

Apartament zachwyca jednak przede wszystkim unikalną windą na samochód, która bezpośrednio z poziomu ulicy przenosi właściciela na czwartą kondygnację rezydencji. Podnośnik posiada wjazd na wydzieloną część prywatnego tarasu, która służy za domowy parking.

Mieszkanie zaprojektowano tak, by dostawało się do niego mnóstwo naturalnego światła. Przestronne studio urządzono z lekkim przepychem, w sypialni znajdziemy wolnostojącą wannę, centralną część mieszkania ociepla wbudowany kominek.
Z domowego biura mamy widok prosto na zaparkowane auto, co jest z pewnością wielką gratką dla pasjonatów motoryzacji. W apartamencie znalazło się również miejsce dla stylowej biblioteki. Położone w centrum artystycznej dzielnicy Berlina luksusowe mieszkanie zostało wycenione na 1,2 mln euro.