Melike Altınışık przedstawia koncepcję zabudowy przestrzeni widokowej miasta Kepez w rejonie Antalya. Idea nawiązuje do tożsamości i swoistego charakteru metropolii, który przełamuje granicę współczesnych wyzwań infrastrukturalnych.

Architekt prezentuje układ harmonizujący z topografią terenu i jego otoczeniem. Na budynek wpływa zarówno kultura jak również przyroda Kepez. Tamtejsze góry to unikalny pejzaż dla rejonu morza śródziemnego. Ich unikalna flora i specyficzny klimat wpływają na relatywnie wysoką jakość życia mieszkańców.

Projekt zdaje się wynikać z oryginalnego kształtu terenów okalających Kepez. Punkt widokowy zlokalizowany na szczycie obiektu jest skierowany w kierunku centrum. Z monumentalnego łuku doświadczymy widoku, który nie ma sobie równych.

Altınışık wraz z zespołem stworzyli projekt kompleksu wraz z panoramicznymi tarasami, restauracjami, kawiarniami, amfiteatrem i mostem widokowym.

Budowla, która reprezentuje styl współczesnej, zorientowanej na rozwój i innowacje Turcji. Punkt obowiązkowy dla zwiedzających rejon Antalya.