Prezentujemy jedną z najbardziej wyrafinowanych realizacji architektonicznych ostatnich miesięcy. To zlokalizowana w RPA rezydencja nazwana Kloof Road House.

Designerski dom znajduje się na przedmieściach Johannesburga. Autorem projektu jest wybitny architekt Nico van der Meulen. Budynek wyróżnia niezwykła, amorficzna forma. Bryła składa się w większośći ze stali, szkła i betonu. Poziom transparentności jest zaskakujący. Przeszklone pokoje, kunsztownie dobrane meble i harmonia z otaczającą przyrodą wyznaczają trendy dla współczesnej architektury.

Warto zwrócić uwagę na położoną w towarzystwie basenu sypialnię czy salon gier z bilardem. Podłogowy system ogrzewania to innowacyjne rozwiązanie, które pobiera energię z paneli słonecznych. Innowacyjny charakter nieruchomości podkreśla oświetlenie wykonane w technologii LED. Niezwykła, ultranowoczesna struktura budynku, sprytne rozmieszczenie pomieszczeń i najwyższa jakość wzornictwa. Wystrój wnętrz to klasa sama dla siebie. Spełnione marzenie wielbicieli współczesnego designu i architektury. Totalna rekomendacja trendu.pl