Richard Meier zaprezentował projekt luksusowego kompleksu  budynków mieszkalnych w Tajpej. Obiekt ma wysokość 127 metrów. W całości przeznaczony zostanie na komfortowe, designerskie apartamenty, które wyposażone będą w dodatkową część użytkową, jak odkryty basen czy taras na dachu, z którego będzie można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na całe miasto.

Koncepcja budynku została stworzona w oparciu o geometryczne kształty. Całość kompleksu podzielono na dwie części, północną i południową. Subtelne rozdzielenie przestrzeni nadało obiektowi dynamicznego charakteru. Ważnym aspektem projektu jest płynne przenikanie się przestrzeni mieszkalnej z użytkową. Z każdego miejsca otrzymujemy dostęp do światła naturalnego, co powinno pozytywnie wpływać na samopoczucie mieszkańców.

Nowy projekt, który opracował Richard Meier, to nowoczesny wieżowiec, który wtapia się w tradycyjny wizerunek miasta. Apartamentowiec jednocześnie podkreśla inne oblicze Tajpej, czyli innowacyjność, dynamizm i kreowanie nowoczesnej technologii. Designer umiejętnie zastosował najnowsze trendy w architekturze, projektując budynek, który ma idealnie współistnieć z otaczającą go przestrzenią miejską i tworzyć harmonijną całość.

Koniec budowy apartamentowca został przewidziany na rok 2017.