Koncepcja drewnianego, asymetrycznego domu nie wpisuje się w najnowsze trendy. Taka struktura budynku powoduje, że nie spełnia on norm dla obiektów energooszczędnych. Skomplikowana forma to dodatkowe koszty.

Z drugiej strony to bryła, która zachwyca. Drewniana, niezwykle lekka formalnie konstrukcja wpisuje się w otaczającą budynek przyrodę. To projekt, który nie wpisuje się w architektoniczne trendy. To dzieło, które trendy kreuje.

Koncepcja wykonanego w całości z drewna i szkła domu pociąga mnie od niedawna. To jednak wizja niezwykle silna, która zamienia się w obsesję.

Racjonalizm nakazuje wybór domu o betonowej strukturze. Czyste drewno powoduje, że powstaje zupełnie nowa, jeszcze bliższa światu organicznemu przestrzeń. Miejsce, w którym stajemy się częścią przyrody i możemy odpoczywać, w niczym nieskrępowany sposób.

Drewno to lekkość i spokój. Prosta minimalistyczna forma to czystość i harmonia, a oryginalna bryła to sztuka i unikalność. Z każdą chwilą ten budynek zachwyca mnie coraz bardziej.

Koncentruję się na poszczególnych pokojach czy elementach bryły i narasta we mnie potrzeba posiadania oraz przebywania dokładnie w takiej przestrzeni. Projekt, który kreuje trendy w architekturze. Totalna rekomendacja trendu.pl