Prezentujemy kolejny designerski hotel zlokalizowany w Polsce. Tym razem obiekt mieści się w coraz bogatszym województwie zachodniopomorskim.

Czterogwiazdkowy Baltic Palace to unikalna bryła autorstwa Piotra Michalewicza i Mateusza Tańskiego. Architekci stworzyli współczesną formę, która w udany sposób wpisuje się w lokalny pejzaż nadmorskiego Pobierowa.

Bezpośrednią inspiracją okazał się kształt fal i bałtyckich wydm. Zwróćmy uwagę na oryginalne, przeszklone elewacje, które zintegrowano z wykończeniami z granitu.

Dach płynnie przechodzi w elewację i chodnik. Niezwykła harmonia hotelu zachwyca. Wizytę w luksusowym obiekcie umilą baseny, sauny, SPA, modna restauracja i klub nocny.

We wnętrzach królują naturalne kolory i tekstury. Wyrafinowana, prosta forma i wszechobecny minimalizm pozystywnie wpływają na stan ducha i psychikę gości.

Hotel oferuje 40 pokoi, cztery apartamenty i centrum konferencyjne. Kameralny pomysł na weekend w otoczeniu najwyższej klasy architektury i bałtyckiej przyrody.