Minimalizm jest tym, za czym tęsknię. Kształtowany przez skandynawski design i muzykę zespołu Kraftwerk z trudem znoszę kulturę hipsterów i styl HOBO. Moim zdaniem, naturalną przestrzenią człowieka jest ład. Człowiek powinien dążyć do porządkowania rzeczywistości, a nie zagłębiać się w chaosie i dekadencji.

Biuro marki Red Bull ulokowane w kreującym najnowsze trendy Londynie trafia idealnie w mój gust. Minimalizm, futuryzm, trafnie dobrane materiały i kolory. Poczucie piękna i spójności.

To oszałamiająca przestrzeń, która wyzwala w pracownikach kreatywność, lokując ich jednak w nowoczesnej rzeczywistości. Wnętrze ma charakter interaktywny. Za projekt odpowiada studio projektowe Jump Studios.

Biuro Red Bull w Londynie pozwala pracownikom na wolność i bycie kreatywnym w nowoczesnej i interaktywnej przestrzeni pracy. Masywna konstrukcja zaprojektowana przez Jump-Studios i jest imponujący projekt i obecnie.

Red Bull nawiązuje do koncepcji rodem z Doliny Krzemowej, które znamy choćby z Googleplex. (siedziba Google).

Cel to przywrócenie atmosfery pobudzającej chęć zabawy dla dorosłych. W salach konferencyjnych na przykład umieszczono stoły do ping-ponga. Biuro wzbogacają trafnie dobrane meble i dodatki. Uczta dla zmysłów. Zachęcamy do podziwiania zdjęć umieszczonych w galerii pod artykułem.