Studio Atelier INDJ z Wielkiej Brytanii odpowiada za projekt transformacji jednej z najbardziej designerskich restauracji świata. To Urban Harvest Taikooli Sanlitun w Pekinie. Innowacyjna przestrzeń modnego lokalu wyróżnia się nowymi technologiami. Zwróćmy uwagę na wyświetlane na ścianach dzieła sztuki.

Dwupoziomowa restauracja oferuje wysokiej klasy dania. To również przestrzeń w której odbywają się liczne wernisaże, wystawy czy konferencje.

Unikalna przestrzeń oferuje prywatne strefy VIP, które chronią nas przed zewnętrznymi bodźcami. To przestrzeń intymna, która z całą pewnością jest wolna od podsłuchów. W konstrukcji wyróżniają się dźwiękoszczelne ścianki.

Kolejny element, który czyni restaurację tak wyjątkową to taras. Przestrzeń jest wypełniona roślinnością, którą spotkamy na w serwowanych potrawach.

Niezwykła spójność, znakomite wzornictwo i zaskakujące wykorzystanie współczesnych rozwiązań technologicznych. Jedna z najciekawszych restauracji globu. Punkt obowiązkowy dla zwiedzających stolicę Chin. Rekomendacja trendu.pl