Portugalia staje się coraz bardziej popularna. Nie przypadkiem Ryszard Petru wybrał to miejsce, aby uciec z przyjaciółką od szarej, polskiej rzeczywistości.

Dawne imperium realizuje swoje marzenie poprzez liczne inwestycje w turystykę, innowacyjne źródła energii czy nowe technologie.

W Portugalii ma miejsce niebywały boom na rynku nieruchomości. Nieustannie powstają tam designerskie realizacje. Przykładem jest nieruchomość nazwana "Pięć tarasów i ogród".To modny dom, który utrzymano w białej kolorystyce.

Zwróćmy uwagę na swoisty architektoniczno-projektowy "total look". Również wnętrza i meble pozostają białe niczym nosy bywalców klubów w Londynie i Nowym Jorku.

Realizację zlokalizowano na polu golfowym w miejscowości Vilamoura, na południowym wybrzeżu ojczyzny brzmienia Fado.

Zgodnie z nazwą, dom oferuje pięć tarasów i fenomenalnej urody ogród.Sprytna struktura pozwala delektować się przyrodą bez rezygnacji z intymności.

Prosta bryła, biel która pokrywa wszystkie elementy łącznie ze schodami czy kuchnią i liczne przeszklenia kreują unikalny obraz całości.


Warto inwestować w Portugalii. Słońce, otwarte społeczeństwo, które nie myli dbałości o tożsamość z nacjonalizmem i znakomita kuchnia zapraszają do tego fantastycznego kraju. Rekomendacja trendu.pl