Architekci z włoskiego biura Barberio Colella ARC prezentują unikalny projekt centrum odnowy biologicznej.

Designerski budynek oferuje 80.000 metrów kwadratowych wypełnionych przyjemnościami dla ciała i duszy. Obiekt zostanie otwarty w 2016 roku.

Modne SPA oferuje liczne sauny i baseny, sady, pasieki i centrum handlowe.

Miejsce, które tworzy nową wartość na rynku. Świat wellness, który oferuje niezwykła harmonię atrakcji. Centrum w którym znajdziemy ukojenie dla zmęczonych codziennością ciała i duszy. Mekka dla fanów saunowania i relaksacji.

Centrum odnowy aspiruje, aby stać się międzynarodową atrakcją turystyczną.

Holistyczna idea obiektu oferuje wsparcie w procesie uzyskania harmonii psychicznej,fizycznej i duchowej.

Kompleks nosi nazwę "F.I.CO" i jest zlokalizowany w Bolonii. Designerskie SPA wspisuje się w tradycję promocji lokalnej kultury, której istotny element stanowi kuchnia i wino.

Miejsce stanowi emanację włoskiego stylu życia, który wyraża sentencja "Dolce Vita".

Inspiracją dla architektów jest świat włoskiej przyrody, w szczególności drewna i wody.

Forma budynku zachwyca oryginalnością. Przypomina kroplę deszczu umieszczoną na liściu. Oryginalny efekt uzyskano za pomocą zastosowania w konstrukcji przezroczystego poliwęglanu.

Woda to istota życia, a drewno kluczowy budulec, który jest wytworem natury.

Unikalna forma nawiązująca do kształtu kropli wody, wszechobecne drewno, które zdobi wnętrze i charakterystyczne dla Bolonii cegły tworzą unikalną wartość architektoniczną.

Powstała niezwykła przestrzeń publiczna, która gwarantuje pozytywną energię i zachęca do interakcji społecznych oraz rozwoju psychosomatycznego. Promocja włoskiego stylu życia i zdrowia to nadrzędny cel inwestycji. Miejsce, które przypadnie do gustu wielbicielą stylu życia wypełnionego harmonią i relaksem.

Totalna rekomendacja trendu.pl