Studio 9one2 postanowiło stworzyć designerski dom, który w porównaniu do innych tego typu obiektów będzie nie tylko komfortowy, ale przede wszystkim stylowy i elegancki. Zaprojektowali wspaniały trzypiętrowy dom marzeń, nazwany „Rezydencja Ettley”.

Współczesny luksusowy dom powstał w Kalifornii w Los Angeles. Otoczony jest bujną roślinnością i tropikalnymi palmami. W ten sposób zachowano balans pomiędzy eleganckim miejskim stylem życia a miłymi wspomnieniami z wypadów do raju na Karaibach.

Dom na zewnątrz jest w dużym stopniu przeszklony, co pozwala wpuścić do środka naturalne światło, rozświetlające pięknie wnętrza. Drewniane elementy dodają natomiast ciepła i kontrastują z bielą. Wnętrze domu jest przestronne. Jasne kolorowe podłogi odbijają refleksy, natomiast ciemne drewno doskonale komponuje się z wyposażeniem pomieszczeń.

„Rezydencja Ettley” znajduje się zaledwie kilka przecznic od oceanu i z balkonów na piętrze możemy oglądać cudowny widok. Rezydencja to nie tylko dom marzeń, ale przede wszystkim doskonały przykład  sztuki architektonicznej.