Fernando Romero Enterprise (FR-EE) zaprezentowało wizualizację niezwykłego muzeum. To wyróżniające się eliptyczną formą Muzeum miasta Mazatlan w Meksyku.

Kulturalne centrum przybliży historyczny, antropologiczny i kulturowy aspekt przestrzeni zwanej Perłą Pacyfiku.

To interaktywne centrum kultury, w którym znajdziemy tak innowacyjne rozwiązania jak kino IMAX.

Architektonicznie budynek kreuje trendy. To ikona współczesnego designu i inżynierii budowlanej, której eliptyczny kształt przyciągnie do miasta spragnionych budynków najwyższej klasy, wysmakowanych turystów z zasobnym portfelem.

Obiekt podkreśla unikalny charakter miejsca i staje się jedną z ikon współczesnego modernizmu.

Integracja oryginalnej bryły z niezwykłym otoczeniem parku tworzy znakomitą przestrzeń publiczną w której znajdziemy wydarzenia kulturalne na miarę muzeum Meksyku XXI wieku.

Zwróćcie uwagę na zderzenie stalowej konstrukcji z oryginalnymi, małymi oknami i wszechobecnymi panelami fotowoltaicznymi.

Struktura budynku chroni go przed potencjalną powodzią i zapewnia alternatywne źródła energii, tak ważne dla współczesnej cywilizacji.

Oprócz przestrzeni wystawienniczej, kina czy restauracji delektujemy się znakomitymi tarasami czy wysokiej klasy salami szkoleniowymi. Totalna rekomendacja trendu.pl dla jednego z ciekawszych budynków współczesnego Meksyku. Obiekt zostanie wybudowany już w 2016 roku.