Hiszpańska Walencja to lokalizacja domu, który jest spełnieniem snów o minimalistycznej, designerskiej bryle, wywołującej szybsze bicie serca fanów współczesnej architektury.

Od pewnego czasu poszukujemy domów marzeń, które inspirują redakcję trendu.pl wobec wyzwania stworzenia domu idealnego.

Jesteśmy zafascynowani betonem, ale nie odrzucamy również drewna czy metalu. Dom w Walencji to fascynująca forma elipsy, której uzupełnieniem jest symetryczny wobec tego kształtu basen i szkło oraz biel, które czynią ten obiekt ideałem minimalistycznego piękna i spełnieniem snów osób zafascynowanych skandynawskim czy japońskim wzornictwem.

Projekt hiszpańskich architektów z Fran Silvestre Arquitectos to dwupiętrowy dom mieszkalny. Fascynuje basen w kształcie półksiężyca, zachwycają łazienki, sypialnia czy kuchnia. Onieśmiela przestrzeń i biel. Duża sypialnia jest połączona z tarasem.

Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami designerskiej rezydencji w Polsce lub poza jej granicami, prześlijcie nam zdjęcia na adres: trendz@trendu.pl. Najciekawsze budynki zaprezentujemy w nowym formacie video na trendu.pl już w przyszłym roku.

Eliptyczny dom to ideał, do którego dążymy. Dom, który pozostaje najbliżej naszej wizji budynku idealnego. Rekomendacja trendu.pl

Video: