We włoskim Eppan powstała imponująca konstrukcja budynku mieszkalnego, oparta na wspornikach. Intrygującą willę zaprojektowało studio architektoniczne z Mediolanu, Peter Pichler Architecture.

Dom wyrasta ze stoku wzgórza i wtapia się w krajobraz, wykorzystując najnowsze trendy w architekturze. Tak na prawdę są to dwa osobne domy, które dzięki oryginalnej strukturze, zapewniają mieszkańcom maksymalny komfort intymności. Nawet drzwi wejściowe obu budynków usytuowano z odrębnych stron, by nie wchodzić sobie w drogę.

Południowo-wschodnie usytuowanie budynku zapewnia maksymalne wykorzystanie naturalnego światła. Za oknami rozciąga się niesamowity krajobraz górski.

Powierzchnia każdej willi na parterze jest otwarta. Salon, jadalnia i kuchnia stanowią integralną całość. Duże szklane, przesuwane drzwi umożliwiają powiększenie przestrzeni dziennej o taras. Sypialnie znajdują się na niższej kondygnacji, z której można bezpośrednio wyjść na ogród, a jednocześnie zachować prywatność.

Designerskie wille wyposażone zostały w garaż i basen oraz wolną powierzchnię, dedykowaną na prywatne SPA i siłownię.

Futurystyczne bliźniacze wille w Eppan to industrialna, luksusowa architektura, zapewniająca oazę spokoju i relaksu w górach.