Architekci ze studia BIG - Bjarke Ingels stworzyli projekt imponującego osiedla. To designerskie rezydencje zlokalizowane w odległości 5 kilometrów od miasta Hualien.

Tajwan słynie z wyrafinowanej architektury i nowych technologii. Tym razem mamy do czynienia z geometryczną, kreującą nowe trendy wizją nieruchomości. Imponujące formą obiekty,  wpisują się w lokalny świat przyrody. Postmodernistyczny kontekst zachwyca wielbicieli współczesnego budownictwa.

Integracja niemal futurystycznej bryły, ze światem przyrody to wzorzec do naśladowania.

Rezydencje Hualien nawiązują do zlokalizowanych w pobliżu realizacji gór. Materiały zastosowane we wnętrzach, wyselekcjonowano pod kątem naturalnego pochodzenia.

Istotnym dla architektów elementów okazała się zieleń. Liczne pochyłe powierzchnie pokryto roślinnością. To nawiązanie do wizerunku pobliskich gór.

Kolejny etap inwestycji zostanie zakończony w 2016 roku.  Całość będzie oddana do użytku w 2018 roku.

Domy wyposażono w modularne, designerskie meble KiBiSi oparte na formie sześcianu. Modne wnętrza koresponują z imponującą bryłą rezydencji. To jedna z najbardziej spektakularnych i wyrafinowanych realizacji architektonicznych współczesnego Tajwanu.