Prezentujemy imponującą rezydencję. Designerski dom umieszczony na zboczu góry, zlokalizowano na pustyni Sonora w stanie Arizona. Ekscentryczna, typowa dla niezależnych mentalnie Amerykanów inwestycja wpisuje się w najnowsze trendy architektoniczne. Minimalizm wnętrza i prosta forma idealnie harmonizują z okalającą obiekt surową przyrodą.

Można odnieść wrażenie, że dom stanowi integralny element wzniesienia. Architektów należy pochwalić za staranny dobór wielkości okien do ukształtowania terenu.

To niewzykle intymny obiekt, w którym wszystko podporządkowano prywatności właścicieli. Zwróćmy uwagę na sypialnie, z prywatnymi patio.

Inwestycję wykonano z metalu, betonu i CMU.

Transparentne, przeszklone powierzchnie zapraszają do budynku niezliczone ilości światła i gwarantują znakomitą wentylację.

Minimalistyczne wnętrza są przestrzenne i jasne. Zaprojektowano je zgodnie z obowiązującymi trendami, w których mniej znaczy więcej i liczy się jakość, a nie ilość.

Zwróćmy uwagę na kunsztowne detale i wpływ skandynawskiej stylistyki na wykończenie wnętrz.

Mocne kolory ożywiają dominujące, naturalne barwy. Niezwykła konstrukcja, fenomenalna forma i modny charakter wnętrz czynią rezydencję jedną z ciekawszych, które zrealizowano w ostatnich miesiącach.