Prezentujemy zdjęcia niezwykłego domu, który powstał na koreańskiej prowincji.

Korea Południowa nie przestaje nas zadziwiać. Z kraju, który pozostawał w cieniu Japonii, Korea staje się epicentrum najnowszych trendów technologicznych. Samsung, LG, Hyundai, Kia to nie są marki firm, które kopiują amerykańskie czy japońskie rozwiązania. To trendsetterzy najnowszych rozwiązań, przepełnieni kreatywnością i innowacyjnością.

Coraz ciekawsza staje się również architektura Południowej Korei. Państwo, którego mieszkańcy wielbią organiczny styl życia. Wielbiciele kimchi, aloesu i saunowania otaczają się niezwykle przyjazną, ekologiczną przestrzenią.

Niech Państwa nie zmyli rozmach i nowoczesność Seoulu. Korea to miejsce, w którym rodzą się niezwykle przyjazne, wpisane w przyrodę, niemal organiczne projekty architektoniczne.

Podobnie jest z prezentowanym poniżej domem. Nazwany Germania, co stanowi swoisty hołd dla niemieckiego bauhausu czy modernizmu, wykonany z najlepszych, ekologicznych materiałów, w tym pochodzącego z himalajów kamienia budynek wyznacza nowe trendy w architekturze.

Betonowa bryła, drewno, szkło i kamień zawarte w niezwykle prostej i przyjaznej zarazem konstrukcji nie przestają fascynować fanatyków minimalistycznej architektury.

Obiekt wpisuje się w przyrodę malowniczego Dangjin-gun. Wizyta w Korei Południowej nie może ograniczać się jedynie do stolicy. Warto zagłębić się w prowincję. To kraj, w którym w przeciwieństwie do Japonii możecie odnaleźć harmonię między najnowszymi technologiami i światem przyrody oraz duchowości. Korea staje się epicentrum nowoczesnego stylu życia. Jej kuchnia, technologie, styl życia i architektura są inspiracją dla poszukiwaczy najnowszych trendów.