Studio Projektowe Tsai odpowiada za niezwykły projekt. To miejska farma oferująca swoisty miejski rynek wypełniony restauracjami i sklepami z organicznym jedzeniem. Obiekt znajduje się w zabytkowym porcie w południowoafrykańskim Kapsztadzie.

Ta przestrzeń to marzenie fanów wielkomiejskich trendów, ekologii i najnowszej architektury. Marzymy o takich miejscach w Warszawie czy Trójmieście. To spełnienie marzeń trendsetterów poszukujących harmonii między miejskim stylem życia i naturą. Marzenie, które zostało spełnione w najmodniejszym i najbardziej przyjaznym mieście RPA.

Miejska Farma oferuje unikalny system aquaponic, który umożliwia dostarczanie świeżych warzyw i ryb. Liczne stragany i restauracje znajdują się w spójnych architektonicznie modułach, które można dostosować do potrzeb firm, które wynajmują przestrzeń. Modularna, lekka i organiczna architektura. Do tego panele słoneczne, które zapewniają energię.

Tak wyglądają najnowsze trendy miejskie. Domagamy się takiego obiektu w Warszawie. Nowoczesna przestrzeń publiczna nie wymaga gigantycznych nakładów. Wymaga wizji i znajomości najnowszych trendów.