Domy w górach to najmodniejsza forma rezydencji ostatnich miesięcy. Tęsknota za wolnością i przestrzenią, którą utożsamiają wzniesienia, motywuje krezusów z całego świata do dokonywania inwestycji w ten typ nieruchomości. Tym razem prezentujemy designerską, minimalistyczną i modernistyczną rezydencję w Andach.

Obiekt w Argentynie wyróżnia niezwykle proste wzornictwo, które sięga do tradycji Bauhaus i współczesnych trendów architektonicznych.

To budynek modularny, który harmonijnie koresponuje z surową przyrodą regionu Mendoza.

Projektanci A4 Estudio tworzą rezydencje podporządkowaną w całości naturze.

Konstrukcję wykonano z kamienia, stali, betonu i drewna. Całość wpisuje się w lokalny pejzaż, w tym charakterystyczne winnice.

Przestrzeń do wspólnego spędzania czasu obejmuje kuchnię, jadalnię i salon. Zwróćmy uwagę na niewielkich rozmiarów basen. Sporych rozmiarów przestrzeń uatrakcyjnia widok na Andy. Wszystko dzięki licznym przeszkleniom. Wnętrza wyróżnia różnorodne drewno. Design to symbioza tradycji, z nowoczesnością. Nie zabrakło elementów nawiązujących do lokalnego folkloru. To kolorystyka czy elementy dekoracji.

Stylowe, wyrafinowane wnętrza i fenomenalna bryła rezydencji, każą nam wystawić najwyższą ocenę architektom i projektantom. Totalna rekomendacja trendu.pl