Villa Saengootsa to letnia rezydencja marzeń. Dom, który jest spełnieniem wizji minimalistycznego, kameralnego i wyrafinowanego SPA, które należy tylko do nas.

Obiekt wyróżnia ascetyczna architektura. Cały budynek oferuje niepowtarzalne widoki na niezwykle piękne otoczenie zachodniego wybrzeża wyspy Phuket. Wszystko dzięki integracji wszechobecnych okien, z lekką bryłą budynku.

Zaskakuje spadzisty dach. Zachwyca ilość światła, obecność drewna i basen, który stanowi integralną część obiektu. Willa zachęca do podziwiania oceanicznego piękna wyspy, zarówno z pomieszczeń wewnątrz, jak również części zewnętrznej czy oryginalnej jadalni, którą połączono z prywatnym barem.

Taras imponuje designerskimi leżakami i parasolami. Obiekt oferuje pięć sypialni, z czego trzy posiadają własne tarasy. Do tego otwarta kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na zewnętrzne patio oraz sala rozrywki, ze stołem bilardowym.

Wystrój wnętrz to idealny dobór wysokiej jakości mebli. Znajdziemy tu luksusowe drewno i białą ceramikę najwyższej próby, którą zlokalizowano w części łazienkowej.

Wszystko pozostaje na swoim miejscu. Nie znajdziemy zbędnych elementów. Obiekt hołduje zasadzie mniej znaczy więcej, o ile to mniej pochodzi od najlepszych producentów.

Istotą budynku jest słońce i przyroda, które nie zostały zdominowane przez elementy architektoniczne i dodatki.

Do budowy nieruchomości użyto drewna, betonu, granitu i szkła. Luksusowy charakter willi podkreśla kolekcja sztuki i unikalne meble.

Idealna harmonia przyrody, z wybitną współczesną architekturą. Totalna rekomendacja trendu.pl