Prezentujemy designerski apartament, który znajduje się w stolicy Grecji, Atenach.

Mieszkanie należące do pewnej Nadji to dzieło architektów wnętrz ze studia „Point Supreme”.

Każdy niemal element tego obiektu powinien inspirować szczególnie osoby, które są w trakcie lub planują urządzanie wnętrz w swoich czterech ścianach.

Apartament to dwupoziomowa, designerska perełka. Parter jest wyraźnie inspirowany środowiskiem morskim. Determinuje to obecność przedmiotów, które zdają się pływać, niczym przemieszczające się wyspy.

Choć większość elementów wystroju wnętrz ma charakter modularny i łatwo można je przemieszczać, centrum mieszkania zostało wyraźnie zaznaczone.

To schody, które narzucają konwencję estetyczną dla pozostałych elementów tj. półki, fotele czy szafy.

Gra kolorami wpływa na modernistyczny charakter miejsca. Należy pamiętać, że choć znajdujemy się w starym mieszkaniu w Atenach, mamy poczucie obcowania z ultranowoczesnym wzornictwem. Żółte, energetyczne schody wyglądają niczym stworzone z klocków LEGO.

Genialnie koresponduje z nimi szafka, której beżowa kolorystyka i prosta forma tworzą funkcjonalny element wnętrza, wpisując się spójnie w niezwykle udany projekt wnętrza.

Genialny jest prosty, minimalistyczny, drewniany stół, który kontrastuje z pozostałymi elementami apartamentu.

W zasadzie każdy detal wymaga uwagi i odrębnej analizy. Genialna rewitalizacja i świetny koncept na oryginalne mieszkanie dla tych, którzy są znudzeni wszechobecnymi meblami IKEA. Rekomendacja trendu.pl