Prezentujemy najbardziej designerski hotel świata. To Aman zlokalizowany w stolicy Japonii. Marka, którą rozwija Vladislav Doronin, nawiązuje do spuścizny założyciela, którym jest Adrian Zecha, wizjoner współczesnego hotelarstwa.

Aman zlokalizowano w centrum Tokio. Obiekt oferuje 84 pokoje. Za wzornictwo odpowiada studio Kerry Hill Architects. Hotel zajmuje górne sześć pięter w wieży Otemachi.

Design nawiązuje do tradycji japońskiej kultury. Wnętrza są niezwykle ascetyczne, minimalistyczne i wyrafinowane. Znajdziemy tu jasne drewno kamforowe, warstwy papieru Washi, typowego dla Origami czy drzwi japońskie Shoji.

Łazienki oferują wanny Ofuro, które w Polsce znajdziemy w luksusowym SPA i hotelu dla dorosłych nazwanym Manor House.

Najwyższe piętro to wyrafinowana kawiarnia w organicznym klimacie i restauracja, która serwuje kultowe bento, po które ustawiają się kolejki chętnych. Nie zabrakło unikalnego musującego sake stworzonego przez Masumi. Swoistą kropką nad i jest wyrafinowane SPA, które na powierzchni 2500 metrów kwadratowych pozwoli cieszyć się masażami shiatsu, łaźniami czy basenem z solami mineralnymi.

Miejskie SPA z wyrafinowanym wzornictwem, unikalną kuchnią, która czerpiąc z kultury lokalnej tworzy nową wartość i SPA, w którym zapomnimy, że znajdujemy się w centrum wielomilionowej metropolii.