Rezydencję na wyspie Fanø u wybrzeży południowo-zachodniej Danii zaprojektował architekt Knud Holscher. Wnętrze budynku natomiast to projekt londyńskiego studia projektowego Staffan Tollgård. Dom zbudowano zgodnie z życzeniem rodziny z Wielkiej Brytanii jako miejsce przeznaczone do letniego wypoczynku.

Budynek cechuje się wyraźnie duńską estetyką - charakterystyczne wysokie okna sięgające od podłogi do sufitu oraz neutralna paleta kolorów i materiałów. Jest to prosta i piękna konstrukcja harmonizująca z otaczającym krajobrazem i sąsiednimi budowlami.

Wnętrze to spokojne przestrzenie – skromne i eleganckie zarazem. Pokoje łączą w sobie różne tekstury, które razem tworzą modną i przytulną całość. Drewno można znaleźć na ścianach oraz sufitach, zaś podłogi wykonane zostały z jasnego kamienia. Pomieszczeniom uroku dodają proste tkaniny w postaci zasłon czy narzut na łóżka i sofy.

Pracownia stolarska KBH z Kopenhagi wyprodukowała specjalnie na zamówienie funkcjonalne meble. Przykładem może być kuchenny stół, który bez wysiłku może stać się stołem do gry w ping-ponga.