Architekci skupieni w zespole Zaha Hadid zaprojektowali i zrealizowali nowoczesny, monochromatyczny biurowiec, skupiony wokół designerskiego atrium, który znajduje się w moskiewskiej dzielnicy Yuzhnoportovy.

Niezwykły, dziewięciokondygnacyjny budynek został zrealizowany na potrzeby start-upów z branży IT, nowych technologii i kreatywnych rozwiązań. Piętra wypełnione są rozległymi balkonami, które wychodzą na atrium. Przestrzeń centralną, doświetloną światłem zewnętrznym, przecina plątanina schodów, które opadają w kierunku parteru. Schody swym wyglądem przypominają charakterystyczne konstrukcje z klocków domina. Na samym dole zlokalizowano część usługową.

Duża wspólna przestrzeń ma zachęcać pracowników i gości do rozmów oraz wymiany opinii i doświadczeń. W designerskich zatokach wygospodarowano wygodne miejsca na biura, wystarczające wielkością zarówno dla małych firm, jaki i dużych korporacji. Monochromatyczna kolorystyka zapewnia spokój i nie rozprasza nadmiarem barw, jednocześnie jest spójna z najnowszymi trendami w designie. Poniżej parteru zlokalizowano dwie kondygnacje parkingów na potrzeby pracowników. Korzystającym z komunikacji miejskiej wygodny dowóz zapewnia nieodległa stacja metra.