Oas1s to zespół alternatywnych architektów, który jest skoncentrowany na poprawie jakości życia w miastach. Kreując współczesne trendy w architekturze należy koncentrować się na alternatywnych źródłach energii i bliskości natury. Domy przyszłości to obiekty niemal organiczne, zlokalizowane w zielonym otoczeniu.

Wizjonerzy z Oas1s planują zlokalizowanie stu ekologicznych budynków mieszkalnych w parku, który pozostanie przestrzenią publiczną i integralną częścią metropolii.

Domy oferują 100 m2 powierzchni mieszkalnej, która znajduje się na czterech kondygnacjach. Każdy obiekt wyposażono w balkon lub taras. Nieruchomości pełnią funkcję domów wielorodzinnych, apartamentów dla singli lub obiektów weekendowych. Wnętrza są personalizowane pod kątem indywidualnych preferencji. Konstrukcja jest oparta na prefabrykatach i drewnie, który pochodzi z recyklingu. Budynki oferują wysoki poziom izolacji, który symbolizują potrójne okna.

To domy w pełni niezależne energetycznie. Całość energii do ich zasilania pochodzi z alternatywnych źródeł. Projekt pozostaje w fazie poszukiwania inwestorów. Architektura na miarę XXI wieku. Totalna rekomendacja trendu.pl

Video: