W Kichijoji, miejscowości położonej na obrzeżach Tokio, powstała niezwykła restauracja. Wnętrze jej tonie w zwojach kolorowych kabli, których plątanina tworzy jakąś kosmiczną przestrzeń. Restauracja i bar znajdują się przy małej uliczce Yokochi, gdzie nadal spotkać można handlarzy oferujących nie do końca legalne produkty, wyłożone na straganach, które swą popularność zyskały  w okresie II wojny światowej.

Projekt niesamowitego, okablowanego wnętrza wymyślił Kengo Kuma. Do wykonania tej swoistej instalacji wykorzystał materiały pochodzące z recyklingu. W ten sposób technologia teleinformatyczna nadała wnętrzu teksturowego wyglądu i futurystycznego charakteru. Część barową natomiast wypełnia roztopiony akrylowy materiał. Zastosowanie go, sprawiło, że stoły i stoliki zyskały formę płynną i przezroczystą.

Wydawać by się mogło, że znaleźliśmy się w niewidzialnym miejscu, które lada moment może się rozpłynąć. Ściany pokryte malarstwem Teruhiko Yumura, stanowią zaskakującą mieszankę motywów punkowych i mangi. Zwykłe materiały, znane motywy i proste formy jedynie dzięki wyobraźni twórcy przeobrażone zostały w nietuzinkowe wnętrze.