W koreańskim mieście Ilsan, na północny zachód od Seulu, powstało niezwykłe centrum kultury, zaprojektowane przez Moon Hoon.

Uwagę zwraca szczególna, oryginalna fasad, która przypomina kulistą wnękę, łączącą niejako dwie oddzielne struktury obiektu. Wspólna próżnia w budynkach, usytuowana na jednakowej wysokości, tworzy niejako stały dialog pomiędzy obiema częściami. Kulista pustka była zamierzona przez twórcę w celu zbudowania napięcia i „erotycznej iskry” w przestrzeni miejskiej. Wnęki, przypominające dwa księżyce, opowiadają własną historię, „erotyczny thriller”.

Centrum kultury zostało pomyślane jako miejsce wolności i artystycznych uniesień, z kawiarniami i galeriami sztuki oraz dużą ilością miejsca na wynajem. Projekt zealizowany został przy niskim budżecie, ale nie przeszkodziło to do popuszczenia wodzy fantazji przez zespół projektowy i stworzenia fantastycznego dualnego budynku. Każda z części posiada trzy kondygnacje, dostępne bezpośrednio z klatek schodowych. Dominują okrągłe i eliptyczne motywy. Na samej górze znajdują się odkryte ogrody otoczone wysokim murem. Na trzecim piętrze utworzono w betonowych ścianach znaki zodiaków obu klientów, zamawiających projekt.