Jeżeli planujecie dłuższy pobyt w Berlinie zastanówcie się nad alternatywą dla hoteli. Co prawda cena i jakość hosteli i hoteli w Berlinie są na bardzo przyzwoitym poziomie, mimo wszystko warto poszukać czegoś ciekawszego.

Rekomendowaną przez trendu.pl opcją jest możliwość zamieszkania w organicznych, designerskich domach na drzewach.

W istocie to piętrowe budynki wykonane z drewna, szkła i aluminium, które są ulokowane w otoczeniu podmiejskiego lasu. Obiekty zlokalizowano w dzielnicy Zehlendorf.

Domy na drzewach to projekt autorstwa architektów z biura projektowego Baumraum.

Domki ulokowano na łącznej powierzchni 650 metrów kwadratowych. Każdy z nich oferuje powierzchnię mieszkalną 21 metrów kwadratowych i taras 2,6 metrów kwadratowych.

Modny i jakościowy wystrój wnętrz i bajkowe otoczenie to sensowna alternatywa dla klaustrofobicznych hoteli czy drogich apartamentów na wynajem.

Doskonały koncept na dłuższy pobyt lub wynajem długoterminowy. Sama koncepcja domów jest genialna w swojej prostocie i formie. Drewno gwarantuje doskonałą izolację przed zimnem i łatwość ogrzewania zimą. Do tego znakomicie wentyluje wnętrze. Panele z aluminium i szkło podkreślają modny, designerski charakter obiektów. Doskonała opcja na mieszkanie w stolicy Niemiec. Rekomendacja trendu.pl