Nadchodząca wiosna to czas, który wielu spośród nas zainspiruje do przeprowadzenia zmian w wystroju domów i mieszkań. Takie same wyzwania i problemy stają przed tymi, którzy urządzają nowo wybudowane bądź nabyte siedziby.
Jakże ważną sprawą jest, abyśmy w miejscu naszego zamieszkania czuli się dobrze, z przyjemnością do niego wracali i odczuwali satysfakcję z wystroju wnętrza, które sami(przy niewielkiej pomocy specjalistów) zaprojektowaliśmy.
Niewątpliwie bardzo istotnym elementem wystroju tych lokali, jest odpowiednie dobranie dekoracji okien, czy połączonych z nimi drzwi tarasowych.
W zależności od naszych gustów, czy stylu w jakim w jakim zamierzamy urządzić miejsce, w którym przyjdzie nam spędzać znaczącą część życia, powinniśmy mieć możliwość dobrania odpowiednich karniszy, rolet, rolet rzymskich, szyn sufitowych aluminiowych ,przy których rozsuwanie firan czy zasłon dokonuje się ręcznie, bądź za pomocą pilota, a dla osób mniej wymagających czy o mniejszej zasobności portfela, paneli PCV.
Można postawić także, na coraz bardziej popularne ekrany montowane na szynach aluminiowych 2,3,4,5 a nawet więcej torowych(tzw. ściana japońska)
Jeżeli myślimy o innych niż tradycyjne sposobach zawieszania firan czy zasłon(kółka z żabkami albo agrafkami),proponujemy tzw. przelotki  (deko-ringi),w całej gamie kolorów i rozmiarów.
Wszystkie te rozwiązania są dostępne w Firmie "DROGOWSKI" ze Szczecina.

Szczecin, ul. Zielonogórska 1, tel/fax 91 452 33 58, 91 452 45 08, 603 889 449 www.drogowski.pl, www.karnisz.net, e-mail :biuro@karnisz.net

Oferujemy karnisze produkcji, zarówno krajowej jak i importowane wielu uznanych i
renomowanych firm. Są to karnisze na każdą kieszeń, od ekskluzywnych karniszy mosiężnych  i ze szlachetnej stali nierdzewnej, ozdabianych także np. kryształami Swarovskiego (certyfikat) ale
również pięknymi, w bardziej przystępnych cenach, zdobionych cyrkoniami czy starannie szlifowanym szkłem względnie bezbarwnym tworzywem.(Diamond Collection).
W ofercie mamy również karnisze w stylu Techno, bardzo eleganckie, proste w formie, jak np. karnisze z serii Metropolitan firmy Impulso-Bojanek, w całej gamie kolorów, od mosiądzu antycznego(najbardziej uniwersalne-ok. 80% sprzedaży) poprzez efekt stali nierdzewnej(coraz bardziej popularny),satynę(chrom-mat),miedź antyczną czy onyx(błyszcząca czerń).
Poszukiwane są także karnisze kwadro,zarówno na tradycyjnych wspornikach{ale o profilu kwadratowym),jak również szyny o profilu kwadratowym bądź płaskie, które pozwalają na
przesuwanie firan czy zasłon na całej, nawet bardzo znacznej długości karnisza.
Ze znaczną częścią naszej oferty można zapoznać się na naszej stronie internetowej,
jednakże jest ona o wiele bogatsza  jak np. gięcie karniszy rurkowych czy szyn aluminiowych   według szablonu czy określonego pomiaru.
W zasobach firmy jest także bardzo wiele ozdób takich jak upinacze, magnesy czy tzw. makarony (paski dekoracyjne ).
Naszą ambicją jest wyjście naprzeciw nawet najbardziej wyszukanym projektom klientów i ewentualnie wspólne poszukiwanie satysfakcjonujących rozwiązań.
Oferujemy także kontakt ze sklepami  czy pracowniami które podejmą się aranżacji okien tj. zaprojektowania i wykonania firan , zasłon , rolet rzymskich , lambrekinów itd.
Nasza firma dba przede wszystkim  o satysfakcje i zadowolenie klienta , wychodząc  naprzeciw wszelkim jego oczekiwaniom.
Aby osiągnąć ten cel służymy szerokimi konsultacjami i poradami pod numerami telefonów , jak również pod adresem mailowym

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego: www.karnisz.net

Życzymy satysfakcjonujących zakupów.