Montreal to stolica cechującego się niezwykłą autonomią, zdominowanego przez wpływ kultury francuskiej stanu Quebec. Miasto pozostaje w cieniu trendotwórczego Toronto. To błąd. Montreal staje się niezwykle dynamicznym ośrodkiem nowych idei i miejscem znakomitego stylu życia.


Prezentujemy miejsce, które oddaje współczesny klimat Montrealu. Miasta, w którym doznamy synergii wpływów anglosaskich i francuskich. To Wunderbar Lounge. Bar znajduje się wewnątrz kultowego Hotelu „W”, swoistej perełki miasta.


Bar cechuje się znakomitym wystrojem. Niezwykła elegancja spotyka się tu z minimalizmem i obsługą najwyższej klasy. To co wyróżnia Wunderbar to tęczowa kolorystyka. Nie jest to tęcza ostentacyjna. To tęcza wyrafinowana i wysmakowana. Bar podzielony na sekcje kolorystyczne mieni się bogactwem barw. Zieleń czy pomarańcz nabierają tu nowego znaczenia. Designerzy projektujący miejsce byli zafascynowani zmiennością pór roku. Dość banalna idea, ale realizacja na najwyższym poziomie. Jeżeli dane Wam będzie odwiedzać Kanadę, wybierzcie się do Montrealu. Warto. A jeżeli Montreal, to drinki z najwyższej półki w intymnej atmosferze Wunderbaru. Rekomendujemy to miejsce.