Jeżeli przerażeni wydarzeniami w Polsce poszukujecie opcji na przeczekanie, warto rozważyć Azję. Szczególnie interesujący jest Wietnam, który przeżywa niezwykły boom gospodarczy. To miejsce, w którym spotkamy otwarte, niezwykle przyjazne i pracowite społeczeństwo. To również obszar dynamicznego rozwoju infrastruktury i technologii.

O takich detalach jak bogata w różnorodne wpływy kuchnia czy fascynacja kulturą zachodu nie wspominamy. To oczywista oczywistość, jak mawia pewien prowincjonalny liderek o horyzontach rodem z bolszewickiej Rosji.

Poszukując domu lub apartamentu w Wietnamie, spotkamy sporo designerskich ofert na wybrzeżu. Tym razem prezentujemy ekologiczne, zielone wille. To budynki wpisane w przyrodę, które zachwycają minimalistyczną formą.

Domy wraz z ośrodkiem Resort & SPA zlokalizowano w nadmorskim mieście Đà Nẵng. Za projekt odpowiadają architekci z Vo Trong Ngia. Inwestycję zlokalizowano na obszarze trzech hektarów. Na miejscu znajdziemy hotel, osiem domów wypoczynkowych, sześć willi klasy VIP i dwanaście willi przeznaczonych do zamieszkania.

Przestrzeń oferuje bliskość przyrody i sprzyja osiągnięciu dobrostanu psychicznego i fizycznego. Wobec tego co dzieje się aktualnie w Polsce i co wyraża religia sekty smoleńskiej, to argument nie do odrzucenia.

Dodatkowe atrakcje ośrodka to SPA, centrum Jogi, plaża, bar i strefa restauracyjna.

Materiały użyte w budowli to bambus, kamień, szkło i wszechobecne elementy organiczne.

Do dyspozycji gości i właścicieli przeznaczono prywatne baseny. Idealne miejsce do życia. Totalna rekomendacja trendu.pl