Codziennie w internecie pojawiają się nowe strony internetowe. Część z nich z pewnością zniknie w internetowym gąszczu witryn, ale niektóre z nich mają szanse na to, żeby wkrótce stać się znanymi i cenionymi serwisami. Wszystko wskazuje na to, że w gronie tych drugich bardzo szybko znajdzie się serwis comperio.co.

Serwis właśnie wystartował, jeszcze pachnie świeżością i mało kto wie je o jego istnieniu. Za chwilę jednak może się to zmienić i to w tempie ekspresowym, gdyż Comperio dotyczy dziedziny bardzo rozwojowej czyli smartfonów. Już dziś korzysta z nich wiele osób, a wkrótce staną się one jednym z najpopularniejszych urządzeń użytku powszechnego. Biorąc pod uwagę, że Comperio to porównywarka smartfonów – sukces serwisu jest zagwarantowany z założenia. Tym bardziej, że Comperio jest nie tylko dobrze wymyślone, ale również wykonane na naprawdę wysokim poziomie. Nie jest to tylko prosta strona internetowa z wpisanymi w tabelce liczbami opisującymi poszczególne parametry techniczne konkretnych modeli smartfonów, ale prawdziwa, profesjonalnie wykonana porównywarka.

Interfejs użytkownika Comperio oparty jest na ciekawej, czytelnej i doskonale zorganizowanej infografice. Pogrupowane w czytelne opcje parametry są przedstawione nie tylko w formie suchych danych technicznych, ale także w postaci odzwierciedlających je grafik. Porównując dwa wybrane modele smartfonów, nawet nie znając konkretnych określeń technicznych, w prosty sposób można zobaczyć, który z nich ma daną właściwość na wyższym poziomie. Dodatkowo, oceny poszczególnych parametrów są dla każdego smartfonu sumowane i składają się na jednoznaczną ocenę końcową wskazującą smartfon będący zwycięzcą w rankingu.

Wszystko to sprawia to, że Comperio jest serwisem adresowanym do użytkowników o wszystkich poziomach zaawansowania. Mogą z niego korzystać osoby posiadające wiedzę techniczną i od dawna korzystające ze smartfonów, jak i zupełnie początkujący ich użytkownicy. Wybierając smartfon, niezależnie od tego, czy jest to pierwszy w życiu, czy też już kolejny, zamiast opierać się na reklamach czy też na szukaniu danych technicznych, wystarczy sprawdzić na Comperio, który naprawdę warto kupić. Tym bardziej, że serwis oferuje również dane dotyczące ceny i dostępności każdego modelu u różnych operatorów. Przy okazji więc odpada konieczność dodatkowego wyszukiwania – gdzie i za ile można go kupić. Naprawdę, warto zajrzeć na Comperio – ten serwis jest naprawdę dobry i rozwojowy.