Nowe trendy muzyczne i zmiany społeczne docierają do Rosji. Prezentujemy unikalny popis tańca w stylu hip-hop i techno w wykonaniu pewnej kobiety...

Jeżeli sądzicie, że starsi ludzie są nudni, pozostajecie w błędzie. Coraz więcej osób po 60-ce zaskakuje witalnością i otwartością na nowe trendy. Zachodnie społeczeństwa żyją coraz dłużej, zmienia się też tradycyjna percepcja starości. To nie okres dekadencji i permanentnego narzekania, ale czas w którym realizujemy marzenia młodości.

Co ciekawe zmiany w zachowaniu osób starszych dotarły do naszych wschodnich sąsiadów. Starsza generacja Rosjanek należy do najbardziej roztańczonych na świecie. Nie chodzi bynajmniej o balet czy tańce ludowe. Prezentujemy video, na których rosyjskie babuszki “bałnsują” przy rytmach muzyki Techno i Hip – Hop. Mamy do czynienia z obrotami, piruetami, przysiadami i charakterystycznym dla czarnych rytmów “trzęsieniem tyłkiem”.

Taniec z całą pewnością jest mocno zakrapiany alkoholem. Być może babuszki popalały tradycyjną dla Rosji mahorkę. Duże brawa za wyczucie rytmu i akrobacje. Respect od Trendu.pl - duże brawa!

Dancing Granny - video

Dancing Granny - video