Nic bardziej mylnego! Wczoraj biały iPhone pojawił się w internetowym sklepie Apple i od razu nastąpiło wielkie podniecenie. Niestety, wygląda na to, że był to jedynie błąd systemu.

Według Reutersa, Apple ogłosiło, że nie będzie wypuszczać białego iPhone'a do wiosny 2011. Jest to o tyle dziwne, że w tym samym czasie ma miejsce coroczna konferencja firmy z Cupertino, podczas której jest ogłaszana nowa generacja iPhone'ów.

Apple powiedziało we wtorek, że musi opóźnić wypuszczenie "białego" do wiosny i, że bardzo im przykro, że muszą po raz kolejny rozczarować klientów czekających właśnie na ten model.

Przypomnijmy, że Apple miało sporo problemów z teraz popularną już "czwórką". Najpierw były problemy z anteną, a teraz zapewne są to błędy konstrukcyjne i związane z wykonaniem, podobnie jak miało to miejsce w przypadku białego 3GSa (podczas ładowania baterii telefon nagrzewał się i tylna część telefonu zabarwiała się na różowo). No cóż, życzymy szczęścia Apple i cierpliwości dla ludzi, którzy już od dawna wyczekują na białego iPhone'a 4.