Podczas Targów MIAMI / BASEL 2008, spotkamy nie tylko największych projektantów czy przedstawicieli świata biznesu. Sporo tu również gwiazd świata filmu i pop-kultury. Kilka dni temu sam Brad Pitt krążył po imprezie, aby wyłowić pożądane przez niego projekty.

Niezwykle długa lista zakupów gwiazdora, zawierała m.in. dwa brązowe krzesła, których autorem jest Max Lamb. Meble można kupić w Galerii „Johnson Trading Gallery”. Zakupy aktora to również lampka „family lamp”, którą nabył w Atelier, stolik w stylu ROCOCO, autorstwa Jeroena Verhoevena, dwa krzesła twórcy znakomitego designu, Rona Arada, czy aluminiowy dywan stworzony przez Jorga Lizarazi.

Do zakupów Pitta należy dodać sofę wykonaną z pleksi. To projekt słynnej Zahy Hadid, która ma zmienić centrum Warszawy. Koszt sofy to bagatela 300 000 dolarów.
Lista zakupów aktora, którą zaprezentowaliśmy to jedynie drobny fragment. Brad Pitt podczas imprezy zainwestował w design około miliona dolarów. Ciekawe czy odbyło się to kosztem fundacji Angeliny Jolie, która poświęca się głodującym dzieciom z Afryki.