Telefon Chocolate fascynuje swoją subtelną formą. Aksamitna, głęboka czerń tafli obudowy, wykonana z najwyższej jakości kompozytów intryguje i zachęca do bliższego kontaktu. Muśnięcie panelu dotykowego ? po raz pierwszy w świecie zastosowano to rozwiązanie w telefonie komórkowym ? sprawia, że jego klawisze uaktywniają się i rozświetlają rubinowym blaskiem.

Znakiem rozpoznawczym Chocolate jest właśnie najnowsza technologia ubrana w futurystyczny i elegancki design. To płaskie cudo techniki charakteryzuje się także niespotykaną precyzją wykonania. Warto też powiedzieć, że w ascetycznej obudowie ukryto bogate wyposażenie: odtwarzacz Mp3, kamerę cyfrową o matrycy 1,3 megapiksela, odtwarzacz wideo, a całość zdobi wysokiej jakości wyświetlacz LCD. Wszystko to stworzono z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu, by spełnić nowe, jeszcze nie obowiązujące, regulacje Unii Europejskiej. Dlatego też klawisze pokryto cienką powłoką miedzi i aluminium, a do łączenia elementów zastosowano technikę lutowania bezołowiowego.

Za swoje unikalne wzornictwo oraz przyjazny interfejs LG Chocolate zdobył dwie ważne europejskie nagrody: iF Design Award oraz Reddot Design Award. Jest to pierwszy telefon klasy premium firmy LG Electronics dostępny na Starym Kontynencie. Jest on zarazem zwiastunem nowej ekskluzywnej serii telefonów, których kolejne modele będą sukcesywnie wprowadzane na rynek.

Cena: od 1 499 zł.