Producent luksusowych zegarków, szwajcarska firma Movado we współpracy z Yves Béhar stworzyli kolekcję Edge. To limitowana seria designerskich czasomierzy. Nathan George Horwitt, ikona designu XX wieku to punkt odniesienia, do którego nawiązali projektanci.

Unikalna forma, rzeźba tarczy, forma wskazówek i wykończenie bransolety zachwycą koneserów sztuki zegarmistrzowskiej i współczesnego wzornictwa.

40 milimetrowy wariant wykonano z polerowanej stali nierdzewnej. Designerski zegarek jest dostępny w kolorach czarnym, szarym, srebrnym lub granatowym.

Model 42 milimetrowy nawiązuje kształtem do chronografu. Jego pierścień został wzbogacony o inkrustowany arabskimi cyframi pierścień.

Wersja 34 milimetrowa jest dedykowana kobietom. Wybieramy spośród wersji w kolorze stalowym, złotym lub różowym.

Niezwykle trafne, minimalistyczne i modernistyczne wzornictwo, nawiązujące do stylu Bauhaus. Zegarki, które przyspieszają bicie serca. Jedna z najbardziej wyrafinowanych kolekcji dostępnych na rynku. Designerskie mistrzostwo, które wynika z udanej kolaboracji legendarnych marek i nawiązania do spuścizny wybitnego projektanta przemysłowego, którym pozostaje Horwitt. Totalna rekomendacja trendu.pl