W niedzielę 25 listopada została uruchomiona świąteczna odsłona sklepu online firmy Exsud.

Na stronie http://shop.exsud.com można znaleźć artykuły z kolekcji Exsud projektu Charlotte Esquenet oraz kolekcji Plugin for Exsud będącej rezultatem współpracy z piosenkarzem Mattem Pokorą, kolekcji Sonia Bazantay for Exsud, a także buty z kolekcji Creative Exsud, a wszystko jedynie w kolorze srebrnym i złotym przywodzącym na myśl skojarzenia ze świętami.
Nowo otwarty sklep internetowy Exsud powstał z myślą o amatorach ciekawego, nowoczesnego designu przedmiotów codziennego użytku oraz dekoracji, którzy chcą stworzyć w swoich domach niepowtarzalny świąteczny klimat nie tylko przy pomocy światełek i stroików, ale także dzięki ciekawym i niestandardowym gadżetom. Limitowaną kolekcję Plugin, zaprojektowaną przez piosenkarza Matta Pokorę, tworzą: wazon Linck dostępny dotychczas jedynie w kolorze białym, stojaki na iPada/iPhone’a, na słuchawki oraz na płyty CD, a także designerskie poduszki Sound z haftowaną nutą. Inne elementy ze standardowej kolekcji Plugin dostępne w sklepie okolicznościowym to m.in. świeca Click czy designerska lampa Equalizer.
Ponadto sklep internetowy oferuje swoim klientom również artykuły z kolekcji Exsud, jak fotel Outdoor czy stolik Beben oraz szklane dekoracje wiszące z kolekcji Sonia Bazantay (Circle, Rombo, Flake, Glacon) i lustra Glacon. Sonia Bazantay jest francuską stylistką i projektantką, pracującą w Paryżu i Mediolanie. Współpracowała z Nelly Rodi i Alessandro Mendini, pracowała także dla takich marek jak: Alcatel, Ferrero, Chicco, Mattel i Diesel s.p.a.
Świąteczna kolekcja w sklepie Exsud będzie dostępna dla klientów do 19.12.2012. Każdego dnia publikowany jest kod promocyjny na inny przedmiot ze zniżką w wysokości 10 % na poszczególne artykuły ze wszystkich kolekcji. Kody można znaleźć na stronie www sklepu oraz na Facebooku.