Dror Kaspi, z ARDOMA Design, zaprojektował lampy HELIA, które przypominają wnętrze słonecznika. Delikatny wzór nowoczesnej lampy kontrastuje z pozornie trudnym do zastosowania materiałem, czyli betonem. Filozofia designera opiera się na przekraczaniu granic kreatywności, a wykorzystanie betonu jako materiału nie jest w jego przypadku niczym niezwykłym.

Seria lamp HELIA jest wszechstronna i obejmuje lampy wiszące, sufitowe, podłogowe i stołowe. Zastosowana betonowa struktura klosza przypomina tkaną misternie siatkę. Dror Kaspi zainspirowany spiralnym układem ziaren słonecznika, przełożył ten wzór na kształt lampy.

Niekonwencjonalny materiał, jakim jest beton, nadał lampie oryginalności. Delikatny, niczym tkany wzór, uzyskano poprzez zastosowanie unikalnej metody odlewania i wykorzystaniu specjalnej mieszanki z betonu.

Lampy HELIA, dzięki swojej budowie i perforacjom między splotami i otworami, przepuszczają światło, tworząc wspaniałe świetlne kombinacje. Oprawy są dostępne w kolorach: jasnoszarym, białym, ciemnoszarym, żółtym, niebieskim i czerwonym.