Prezentowany minimalistyczny zestaw na biurko jest wynikiem inspirującej współpracy wschodniego wybrzeża z zachodnim. Swoje siły połączyło biuro Ladies & Gentlemen z Seattle z Pat Kim z Brooklynu. Stworzyli modułowy, organiczny system do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów na biurku. Uniwersalny organizer zaprojektowany został w ten sposób, by porządkować przestrzeń i stworzyć na naszych biurkach niczym niezakłócony ład.

Designerski przybornik składa się z czterech oddzielnych modułów. Zestaw zawiera małą korkową tablicę do przyklejania karteczek z najważniejszymi wiadomościami. Ponadto pojemnik z podwójnymi  pojemniczkami na drobne materiały biurowe. Do tego mała zygzakowata tacka na ołówki, długopisy i linijki oraz organizer z regulowanymi przegródkami na kartki, ale także na tablet czy smartfon.

Zestaw na biurko wykonany został w USA z solidnego drewna, metalu i korka, a następnie wypolerowany naturalnymi olejkami z Danii. Organiczny, prosty przybornik bez zbędnych dodatków i przesadnych ozdobników.