Słowo “design" jest coraz częściej używane. Teraz nie mówi się, że koleżanka ma „bardzo ładną lampę” tylko „dizajnerksą”. Wiek XXI stał się okresem obsesji na ładne, modne, ciekawe meble czy gadżety wystroju wnętrz. Sądząc po ilości produktów na rynku, gotowi jesteśmy pomyśleć, że nic już Nam nie jest potrzebne, a na pewno już nic nowego nie da się wymyśleć. 
Jednak Kenneth Cobonpue znalazł pewną niszę. Projektant z myślą o Naszych czworonożnych przyjaciołach stworzył mebelek „The Operetta Pet Lounge”. Jednak jak można się domyślać, nie jest to proste legowisko dla psów, a „dizajnerski” fotel, który wygląda jak miniaturka najlepszego światowego wzornictwa.
Projektant stworzył „The Operetta Pet Lounge” z myślą o wyjazdach poza domem. W łatwy sposób można go transportować. Jednak nie wyobrażam sobie wybieranie się z psem do parku, aby tam mógł się położyć na swoim oryginalnym i bardzo eleganckim fotelu.
Dla psów trzeba być dobrym i troskliwym, bo są to wspaniałe zwierzęta, jednak powinno się zachować rozsądek. Chociaż wielu na pewno skusi się na ten mebelek, jako kolejną „dizajnerska” rzecz w domu.