Projektanci z Centymetr Studio stworzyli zestaw krzeseł, pozwalający zmaksymalizować efektywność przestrzeni – Sleed. Wykonane z polipropylenu, dzięki idealnemu dopasowaniu i konstrukcji opartej na formie sanek, pozwalają zaoszczędzić wiele miejsca. 

Choi Minsoo z Centymeter Studio zauważył, że układanie krzeseł w pionie nie tylko wykorzystuje wiele niepotrzebnego miejsca w pomieszczeniu, ale także kosztuje nas sporo wysiłku. Projektant wpadł na pomysł, aby stworzyć zwarty system układania krzeseł.

Krzesła charakteryzują się ergonomiczną linią, minimalistycznym stylem i wygodą – można je zsuwać ze sobą, zwarcie przylegające zajmują niewiele miejsca. Projektant Minsoo Vince Choi zauważa, że funkcjonalność jest dla niego równie ważna jak estetyka.

Zachwycająca konstrukcja Sleeed sprawia, że krzesła łatwo wsuwają się w siebie, bez konieczności podnoszenia, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w kompaktowych przestrzeniach. Mogą okazać się przydatne również w salach konferencyjnych i ośrodkach, które muszą pomieścić duże grupy. Dzięki prostej formie i mlecznej, stonowanej kolorystyce, doskonale uzupełnią nowoczesne, stylowe wnętrza.