Wizyta na jednej z najbardziej ekskluzywnych imprez przeznaczonych dla wielbicieli jachtów to przeżycie, które nie ma sobie równych.

Wydarzenie, które powoduje w redakcji trendu.pl szybsze bicie serca od miesięcy, to tegoroczny pokaz jachtów w Monaco.

J'ade to łódź, która choć nie zwyciężyła w konkursie najlepszych jachtów, pozostanie faworytem redakcji.

Jacht wyposażony w prywatny garaż, umożliwia przechowywanie i wypływanie na morskie głębiny motorówką, która stanowi integralny element luksusowego stylu życia typowego dla oligarchów i szejków.

Pływający garaż to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie. Łódź motorowa, która jest dedykowana dla tego modelu jachtu, to Riva Iseo. Klasyczna, mierząca 8 metrów motorówka, przedmiot kultu dla bywalców kasyn w Monaco.

Autorem projektu jachtu jest studio Zuccon. Jacht powstał we współpracy z inżynierami z CRN.
Wnętrze to niezwykła fuzja skór, marmuru, metalu i drewna.

Najwyższej klasy wnętrze i przeszklona konstrukcja jachtu imponują, wyznaczając nowe trendy na rynku luksusowych jachtów.

Wewnątrz nie dziwią takie elementy jak akwaria czy centrum rozrywki. System audio / video jest dostępny na całym pokładzie, oferując unikalne wrażenia wizualne i dźwiękowe.

Jacht napędzają dwa silniki MTU 12V o mocy 1500 kW. Maksymalna prędkość to 16 węzłów.

Łódź nadaje się zatem do podróży transatlantyckich. Łączna powierzchnia jachtu to 60 metrów. Ekskluzywny jacht z rewolucyjnym garażem zapewni ekstazę jego właścicielom. Przedmiot kultu dla miłośników luksusu. Obiekt marzeń dla yuppies z całego globu.