Łazienka to jedno z niewielu pomieszczeń, w których można w pełni eksperymentować z aranżacjami ścian i podłóg. Nie czekaj zatem i  zobacz, co przygotowała dla Ciebie marka Tubądzin.

Kwiaty zaklęte w kamień – kolekcja Floral Stone

Czy można połączyć we wnętrzu dwa całkiem odmienne elementy – kwiat i kamień? Kolekcja Floral Stone jest tego najlepszym przykładem. Łazienka inspirowana roślinnymi motywami wyróżnia się płytkami w kolorach ciemnego brązu i delikatnego kremu, które przypominają swoją fakturą dostojny kamień. Skalną powagę subtelnie przełamuje kwiatowy wzór wkradający się w postaci reliefu na płytki.

Naturalne wnętrze z kolekcją Biloba

Miłorząb japoński czyli biloba to roślina znana od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Pora wykorzystać jej potencjał i urządzić łazienkę z płytkami z kolekcji Biloba. Znajdziesz w niej kolory bliskie naturze – beże i brązy, na których umieszczono pnące się delikatnie gałązki.

Elegancja z kwiatowym akcentem – kolekcja Elegant Flower

Motywy roślinne we wnętrzach kreują nie tylko klimat bliski naturze, lecz także pełen wysmakowania i elegancji. Przykładem może być kolekcja Elegant Flower. Znajdziesz w niej stylowe brązowe płytki łazienkowe, które tworzą harmonię z dekorami pełnymi motywów kwiatowych, skropionych brokatowymi drobinkami, tworzącymi efekt luksusu.

Orientalne nuty w kolekcji Palisander

Palisander to piękny i twardy gatunek drzewa pochodzący z Azji i Afryki. Nic dziwnego, że stał się inspiracją do stworzenia kolekcji ceramiki łazienkowej Palisander. Jeśli szukasz płytek przypominających to wyjątkowe drzewo, wybierz beżowe lub brązowe, przełamane złotą wstęgą. Aranżacje dopełnij wyrazistym dekorem, w którym zaklęto kwiaty Palisandru.

Urzekły Cię kwiatowe inspiracje Tubądzina? Stwórz w swojej łazience tajemniczy ogród, ale najpierw odwiedź stronę: www.tubadzin.pl.


Kolekcja Floral Stone, Tubądzin


Kolekcja Biloba, Tubądzin


Kolekcja Elegant Flower, Tubądzin


Kolekcja Palisander, Tubądzin