Leaos zaprezentował niezwykły model roweru. To napędzany silnikiem elektrycznym, wykonany z włókna węglowego jednoślad, który trafi w gusta najbardziej wybrednych i wyrafinowanych cyklistów i zwolenników miejskiego lansu.

Rower jest wykonany ręcznie w fabryce włoskiej marki Leaos, która specjalizuje się w high-endowych bicyklach.

Inspiracją dla projektantów okazał się klasyczny włoski skuter marki Vespa. E-rower, zwany również rowerem 2.0, ma być dla współczesnych tym, czym Vespa była dla poszukujących nowych trendów Europejczyków w latach 60.

Zwieńczeniem designerskiego roweru wykonanego z karbonu jest oświetlenie w technologii LED, które mówi nam, z jak wysokiej klasy pojazdem mamy do czynienia.

Znakiem czasów jest ponadto wyświetlacz zintegrowany z kierownicą czy niezwykłe błotniki.

Baterie zasilające napęd elektryczny wspomagający rowerzystę wykonała firma BMZ. Oferuje on zaskakująco wysoki moment obrotowy i zapewnia osiągi umożliwiające rozpędzenie się do 45 km / godzinę.

Ergonomiczne siedzisko zapewnia wysoki komfort podróżowania na rowerze. To niezwykle przydatny i przyjazny jednoślad, który dzięki niskim kosztom utrzymania i niezwykłemu wzornictwu staje się najmodniejszym środkiem przemieszania po mieście. "Kropką nad i" są opony marki Schwalbe, które powodują, że jazda na rowerze Leaos to najprzyjemniejsze chwile każdego dnia. Rekomendacja trendu.pl. E-rower, który kreuje trendy i jest najmodniejszym pojazdem sezonu.