Naturalne kosmetyki są pożadane w domu wszystkich, którzy cenią wielkomiejski styl życia. TABERNA SAPONARIA to polski producent wysokiej jakości kosmetyków naturalnych, produktów do aromaterapii oraz zapachów do domu, produkowanych na bazie olejków naturalnych oraz wyciągów z ziół.

Naturalnych ponieważ każdy produkt posiada nie tylko piękny aromat, działają ochronnie, zapobiegają przedwczesnemu procesowi starzenia się skóry, ale przede wszystkim posiadają aromaterapeutyczne właściwości korzystne dla każdego rodzaju skóry. Zawarte w produktach naturalne olejki i ekstrakty wpływają na cały organizm, w zależności od rośliny, z której zostały pozyskane pobudzają lub uspokajają, działają antyseptycznie, relaksują, odprężają. Kosmetyki wykorzystywane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, są to osoby, które znają i doceniają właściwości ziół i olejków naturalnych jak również osoby, które chcą się utożsamiać z oryginalną marką i ekologicznym trendem.

WALENTYNKOWY KONKURS TRENDZ.PL - SAPONARIA

Chcesz, aby twoje Walentynki pachniały smakiem wyrafinowania? Spraw, aby ten wieczór był pełen zapachu i magii! Wygraj jedyny w swoim rodzaju zestaw walentynkowy od Taberna Saponaria (mydełko różane z wytłoczoną różą oraz piankę do kąpieli z dominantą drogocennej Lawendy). Aby wygrać prześlij trendu.pl zdjęcie swojej drugiej połówki wraz z życzeniami.

Zdjęcia (format .jpg) i życzenia prosimy przesyłać na adres: konkurs@trendu.pl

KONKURS TYLKO ZA ZAREJESTROWANYCH KLUBOWICZóW TRENDZ.PL - w TYTULE MAILA prosimy przesłać login trendu.pl.