Uwielbiasz gotować i chcesz, aby aranżacja kuchni odzwierciedlała Twoje pasje? Jesteś zwolennikiem minimalizmu – w życiu i we wnętrzach? Projekt kuchni – nowoczesnej lub klasycznej – powinien być wyjątkowy, tak jak Ty. Krok po kroku, a dokładniej moduł do modułu i każdy może stworzyć kuchnię swoich marzeń razem z Black Red White.


Black Red White, kuchnia Tapo Plus, Family Line

Kuchnia modułowa – stwórz własny projekt wnętrza

Wiesz już, że Twoja kuchnia ma być wyjątkowa, funkcjonalna, z mnóstwem praktycznych szafek i schowków, w kolorze beżowym albo białym… Zaraz, a może lepsze będą fronty w kolorze ciemnego dębu wenge? Nie wszystko zobaczysz oczami wyobraźni. Dlatego projektując kuchnię, warto wspomóc się prostym i bezpłatnym narzędziem do projektowania kuchni, jakim jest 3D Creator Family Line. Nie musisz wychodzić z domu ani wstawać z ulubionego fotela. Trójwymiarowa wizualizacja pozwoli zaprojektować kuchnię, wybrać rodzaj szafek i frontów, zaplanować rozmieszczenie poszczególnych modułów, a nawet zaaranżować ściany. Prosto i wygodnie!

Kuchnie modułowe – poznaj ich zalety

Chcesz, żeby Twoja kuchnia była wyjątkowa i oryginalna? Wybierz modułowe meble kuchenne i ciesz się swobodą wyboru. Wiele brył daje Ci możliwość tworzenia dowolnych układów dopasowanych do powierzchni Twojej kuchni i Twoich oczekiwań. Linia kuchni Family Line od Black Red White pozwala na swobodny wybór stylu i koloru frontów, blatów oraz korpusów. Wśród kuchni modułowych Black Red White masz do wyboru aż 31 różnych frontów, 21 uchwytów i aż 73 elementy dodatkowe.


Black Red White, kuchnia Repaso, Family Line

Dlaczego warto wybrać kuchnie modułowe Family Line?

  • stworzysz oryginalną aranżację kuchni w Twoim ulubionym stylu,
  • swobodnie dopasujesz różne elementy: szafki i półki
  • masz duży wybór frontów, uchwytów i dodatków,
  • oszczędzasz czas – samodzielnie tworzysz projekt w domowym zaciszu z pomocą wirtualnego kreatora,
  • w pełni wykorzystujesz dostępną przestrzeń we wnętrzu,
  • wybierasz nowoczesne i modne meble kuchenne.

Szukasz nowoczesnego pomysłu na kuchnię, a może jesteś wierny klasycznym aranżacjom? Stylowe i funkcjonalne meble kuchenne znajdziesz zarówno w modernistycznych fasonach, jak również klasycznych aranżacjach Family Line.

Kuchnia modułowa – nowoczesna

Modernistyczne aranżacje wyróżniają się minimalistycznymi formami, gładkimi, połyskliwymi frontami szafek i prostymi uchwytami. Jeśli szukasz nowoczesnych inspiracji do Twojej kuchni, znajdziesz je w kolekcjach Family Line: Tafne, Iris, Domin, Repaso, Aplaus, Hamper oraz Pesen 2.


Black Red White, kuchnia Tafne, Family Line

W aranżacjach kuchni w stylu modern z powodzeniem możesz wykorzystać drewno.


Black Red White, kuchnia Hamper, Family Line

Kuchnia modułowa – klasyczna

Fronty w kolorach jasnego oraz ciemnego drewna i zdobione uchwyty to cechy wyróżniające tradycyjne, eleganckie aranżacje utrzymane w duchu dawnych wnętrz. Na miłośników klasycznych kuchni czekają kolekcje Melos, Anake, Kapelo, Letis i inne.


Black Red White, kuchnia Anake, Family Line


Black Red White, kuchnia Letis, Family Line

Zaprojektuj swoją nową kuchnię już dziś. Więcej wyjątkowych kuchennych inspiracji czeka na Ciebie w katalogu kuchni modułowych Black Red White.